Çocuk - Genç - Yetişkin

Aile ve Evlilik Danışmanlığı

 

0216 405 13 65 - 0531 793 16 54

Deneyim Danışmanlık

Yaşam Koçluğu İle Yaşam Kaliteniz Şekillenecek

Yaşam koçluğu; kişilerin ve bireylerin iş hayatından sosyal hayatına ve aile hayatına dair birçok faktörde iletişim, gelişim ve yönlendirme gibi hizmetleri içermektedir.

Yaşam Koçluğuİnsanların sadece iş hayatındaki kariyerlerine yönelik olmayan bu hizmet sosyal hayatınızdaki birçok dengeyi uyum içinde sağlamaktadır. Geçmişe yönelik bir analiz olmayan yaşam koçluğu, geleceğinize yön vererek motivasyonunuz ve performansınızı artıracak uygulamaları sizlere sunmaktadır.

Geleceğe yönelik planlarınızı inşa ederken, deneyim psikolojik danışmalık ile yaşam koçlarımıza danışıp adım adım aydınlığa yürüyebilme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Yaşam koçlarımız, belirlediğiniz hedeflerde ilerlerken sizlerin en büyük destekçisi olmaya çalışıp mutluluğunuzda pay sahibi olmayı vizyon edinmişlerdir.

Deneyim Psikolojik Danışmanlık İstanbul – Kadıköy’de bulunan merkezi ile sizlerin sorunlarını dinleyip çözüp bularak, hayatınızı ve yaşam kalitenizi şekillendirmeye devam etmektedir.

Aile ve Evlilik Danışmanlığı

Aile ve Evlilik Danışmanlığı

Mutluluk ve ömür boyu huzur beklentisi ile kurulan evlilik müessesi zaman içerisinde zafiyete uğrayarak sıkıntılı süreçlerin...

Aldatma - Aldatılma Sorunu

Aldatma Aldatılma Sorunu

Deneyim psikolojik danışmanlık özel terapi seansları düzenleyerek, çiftlerin sorunlu dönemlerini aşmasında önemli katkı...

Evlilik Öncesi Danışmanlık

Evlilik Öncesi Danışmanlık

Psikolojik destek ile evlilik öncesi yaşanan korkuların, cinsel ve diğer sorunların, aslında ne kadar basit ve önemsiz...

Mutsuz Evlilik

Mutsuz Evlilik

Mutsuz bir evlilikte kavga, gürültü, tartışmalar, küslükler, sosyal hayattan kısıtlanma ve huzursuzluk gibi birçok...