Çocuk - Genç - Yetişkin

Aile ve Evlilik Danışmanlığı

 

0216 405 13 65 - 0531 793 16 54

Deneyim Danışmanlık

Cinsel işlev Bozukluğu Terapisi, Mutluluğa Giden Yol...

Cinsel işlev Bozukluğu TerapisiCinsel işlev bozukluğu terapisi, olumsuz bir ruh halinin fiziksel fonksiyonlara yansıması, toplumsal baskılar, cinselliğe uygun olmayan koşullar ve saplantılar neticesinde doğabilecek psikolojik etkenli cinsel işlev problemlerini gidermeye çalışan bir metottur.

Bir tür bilişsel davranış terapisi olarak kabul edilen bu yöntem cinsel açıdan problem yaşayan çiftlere uygulanmaktadır. Terapistin alanındaki uzmanlığı kadar çiftin bu konudaki isteği ve tedaviye olan inancı da düzelmede büyük rol oynamaktadır.

Cinsel bozukluk tedavisi kapsamında uygulanan yöntemlerin, bireysel, çift, ve grup terapisi, kendi kendine yardım programları, minimal terapist kontaktı olarak sıralanması mümkündür.

Cinsel işlev bozukluğu terapisi sayesinde iyileşme sağlamak sanılanın aksine oldukça kolaydır. Terapist uyguladığı yöntemler ile çiftler arasındaki ifade problemlerini ve iletişim kopukluğu gideren köprü vazifesi görmektedir. Problem zannedilen yanlış algıların değişmesi ile birlikte sorunlu olan çift tamamı ile sorunlarından kurtulmaktadır.

Yaşamınızı ve mutluluğunuzu ertelemeyin, çözüm için çekinmenize gerek yok!

Cinsel işlev BozukluklarıTerapi merkezimizin alanında uzman görevlileri hassasiyetlerinizin bilinci ile ihtiyacınız olan kalıcı çözümü elde edebilmeniz için gerekli tüm desteği sizlere sunuyor. Partnerinizi yeniden keşfetmek ve mutlu bir cinsel hayata adım atmak için yapmanız gereken tek şey bizler ile iletişime geçmek olacaktır.

Deneyim Psikolojik Danışmalık uzman psikolog kadrosu ile mutlu bir cinsel hayatın kapısını aralarken, vajinusmus, erken boşalma, cinsel isteksizlik ve ereksiyon sorunlarınızı kalıcı olarak gidermenize yardımcı oluyor.

Aile ve Evlilik Danışmanlığı

Aile ve Evlilik Danışmanlığı

Mutluluk ve ömür boyu huzur beklentisi ile kurulan evlilik müessesi zaman içerisinde zafiyete uğrayarak sıkıntılı süreçlerin...

Aldatma - Aldatılma Sorunu

Aldatma Aldatılma Sorunu

Deneyim psikolojik danışmanlık özel terapi seansları düzenleyerek, çiftlerin sorunlu dönemlerini aşmasında önemli katkı...

Evlilik Öncesi Danışmanlık

Evlilik Öncesi Danışmanlık

Psikolojik destek ile evlilik öncesi yaşanan korkuların, cinsel ve diğer sorunların, aslında ne kadar basit ve önemsiz...

Mutsuz Evlilik

Mutsuz Evlilik

Mutsuz bir evlilikte kavga, gürültü, tartışmalar, küslükler, sosyal hayattan kısıtlanma ve huzursuzluk gibi birçok...