Çocuk - Genç - Yetişkin

Aile ve Evlilik Danışmanlığı

 

0216 405 13 65 - 0531 793 16 54

Deneyim Danışmanlık

Evlilik Öncesi Danışmanlık

Evliliğe karar veren çiftlerin bir kısmı sorumluluk alma korkusunu yaşarken diğer bir kısmı ise işin sorumluluğunu bile düşünmemektedir. Oysaki bireylerin evlilik öncesi her şeyi konuşup bir karara bağlaması evliliğin ileri safhasında mutluluğu getirmektedir.  Çiftlerin birbirlerine karşı duygusal anlamda güven sağlaması ise aralarındaki iletişime bağlı olmaktadır.

Evlilik Öncesi DanışmanlıkEvlenecek olan çiftler arasında ev işlerinin dağılımı, ev ekonomisinin idare edilmesi, ebeveynlikle ilgili sorumlulukların paylaşılması gibi konular evlilik öncesi konuşulması gereken konulardır. Bireylerin birbirlerine karşı dürüst ve açık olmaları, evlilik boyunca çıkabilecek sorunları önlemede büyük rol oynamaktadır.

Evlilik öncesi danışmanlıkta çiftler seanslara beraber girerek korkularını dile getirmektedir. Uzman psikolojik danışmanlarımız sorunları dinleyerek çiftlerin yapılarına karakterlerine ve kişiliklerine göre çözüm yolları bulmaktadır.

Deneyim Psikolojik Danışmanlık merkezi uzman psikolog ve psikolojik danışman kadrosu ile verdiği evlilik öncesi danışmanlık hizmeti, çiftlerin evliliğe giden yolda birbirleriyle olan sıkıntılarını ve evlilik sürecinde yaşanacak korkuların giderilmesinde sizlere yol gösterici rehber olmaktadır.

Belli başlı sorumluluklar gerektiren evlilik bireylerin ve çiftlerin korktuğu kadar sıkıntılı bir süreç olmamakla beraber aslında hayattaki en güzel paylaşımların yapıldığı ve en güzel dostluğun sağlandığı bir müessesedir.

Psikolojik destek ile evlilik öncesi yaşanan korkuların, cinsel ve diğer sorunların, aslında başedilmesi mümkün olan durumlar olduğunu fark edecek ve kendinize en uygun eş seçiminin nasıl yapacağınızı öğrenerek yepyeni ve mutlu bir hayata adım atacaksınız.

Aile ve Evlilik Danışmanlığı

Aile ve Evlilik Danışmanlığı

Mutluluk ve ömür boyu huzur beklentisi ile kurulan evlilik müessesi zaman içerisinde zafiyete uğrayarak sıkıntılı süreçlerin...

Aldatma - Aldatılma Sorunu

Aldatma Aldatılma Sorunu

Deneyim psikolojik danışmanlık özel terapi seansları düzenleyerek, çiftlerin sorunlu dönemlerini aşmasında önemli katkı...

Evlilik Öncesi Danışmanlık

Evlilik Öncesi Danışmanlık

Psikolojik destek ile evlilik öncesi yaşanan korkuların, cinsel ve diğer sorunların, aslında ne kadar basit ve önemsiz...

Mutsuz Evlilik

Mutsuz Evlilik

Mutsuz bir evlilikte kavga, gürültü, tartışmalar, küslükler, sosyal hayattan kısıtlanma ve huzursuzluk gibi birçok...