Çocuk - Genç - Yetişkin

Aile ve Evlilik Danışmanlığı

 

0216 405 13 65 - 0531 793 16 54

Deneyim Danışmanlık

Ereksiyon Sorunu

Ereksiyon SorunuEreksiyon sorunu bir başka deyişle sertleşme sorunu Türkiye’ de altı milyon erkeğin korkulu rüyası iken, dünya genelinde 150 milyon civarında kişi bu problem ile birlikte yaşamaktadır.

Kısaca ereksiyon sorunu, erkeğin cinsel birleşme arzusu olmasına rağmen yeterince sertleşme yaşayamaması durumudur. Cinsel hayatında birkaç kez bu sorunu yaşayan erkekleri, sertleşme problemi olan kişiler olarak değerlendirmek son derce yanlış bir yaklaşımdır.

Kimler Sertleşme Sorunu Yaşamaktadır

Cinsel arzuya rağmen ereksiyon olamama durumun, üç aydan fazla devam etmesi halinde mutlaka nedeni araştırılmalı ve gerekli çalışmaya başlanmalıdır. Ereksiyon sorunu direk yaş ile ilgilendirmekte doğru bir tespit değildir. Yaşın ilerlemesi ile birlikte seyreden diğer hastalıklar ereksiyon problemine yol açabilmektedir.

Yapılan son araştırmalarda ereksiyon sorununun % 75 oranında yapısal kökenli olduğu ortaya çıkmıştır. Damar sorunları, yüksek tansiyon ve şeker bu duruma neden olan en büyük faktörlerdir.

Psikoterapi yöntemleri ile Ereksiyon sorununun giderilmesi

Psikoterapi ile Ereksiyon TedavisiDeneyim Psikolojik Danışmalık merkezinde, herhangi fiziksel bir hastalığı olmayan erkeklerde ortaya çıkan sertleşmeme sorunu, uzman psikolog kadrosu ve kişiye özel terapi programı ile kalıcı olarak giderilebilir.

Farklı tekniklerin kullanılması, egzersiz ve kişiye özel seansların düzenlenmesi ile danışmanlarda büyük oranda iyileşme sağlayan merkezimiz, verdiği hizmetlerde etik kurallar çerçevesinde uygun fiyatlar sunarak bütçenizi sarsmıyor.

 

Aile ve Evlilik Danışmanlığı

Aile ve Evlilik Danışmanlığı

Mutluluk ve ömür boyu huzur beklentisi ile kurulan evlilik müessesi zaman içerisinde zafiyete uğrayarak sıkıntılı süreçlerin...

Aldatma - Aldatılma Sorunu

Aldatma Aldatılma Sorunu

Deneyim psikolojik danışmanlık özel terapi seansları düzenleyerek, çiftlerin sorunlu dönemlerini aşmasında önemli katkı...

Evlilik Öncesi Danışmanlık

Evlilik Öncesi Danışmanlık

Psikolojik destek ile evlilik öncesi yaşanan korkuların, cinsel ve diğer sorunların, aslında ne kadar basit ve önemsiz...

Mutsuz Evlilik

Mutsuz Evlilik

Mutsuz bir evlilikte kavga, gürültü, tartışmalar, küslükler, sosyal hayattan kısıtlanma ve huzursuzluk gibi birçok...